Author: h***1
Date:
Review: amazing 👏🏻 🤩
顏色: Pouty Nude
尺寸: 均碼
Price: HK$59.00
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Haute Cocoa |
| Type | Lip Sets |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| 高度 | 2.5 cm |
| 長度 | 13.5 cm |
| 淨重 | 1.78 g |
| 寬度 | 1.4 cm |
| SKU | sb2204084433684731 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1258841 people said the quality is very good!
Author: h***1
Date:
Review: amazing 👏🏻 🤩
顏色: Pouty Nude
尺寸: 均碼
Author: w***7
Date:
Review: 非常推薦淺唇人購入!我本來是韓系彩妝愛用者但我是個本身唇色超淺超粉的人,上任何韓系蜜桃裸色無花果色都會變超螢光!真的很煩,終於找到完美打底色既不會太裸太病氣又能完全蓋住我的螢光唇,上完這個之後在中間疊一點以前買的蜜桃色,就能達到我夢寐以求的自然裸色啦~~~
顏色: Haute Cocoa
Author: c***8
Date:
Review: 出貨快速,材質舒適,價錢合理,值得購入。
顏色: Haute Cocoa
Author: 1***g
Date:
Review: 超讚組合!除了有唇線筆 另外一支手唇釉 還有唇蜜✨
顏色: Haute Cocoa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.